основою піраміди є трикутник зі сторонами 17см 17см 16см.Знайдіть об'єм якщо її висота дорівнює

30см​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

V = 1/3 * Sосн * h

Обчислимо площу основи за формулою Герона

p = (9+10+17)/2 = 18 см

Sосн = √(18*(18-9)*(18-10)*(18-17)) = 36 см²

V = 1/3 * 36 * 11 = 132 см³.

Пошаговое объяснение:

как то так удачи

Отвечает Бутчик Вася.

V = 1/3 * Sосн * h

Обчислимо площу основи за формулою Герона

p = (9+10+17)/2 = 18 см

Sосн = √(18*(18-9)*(18-10)*(18-17)) = 36 см²

V = 1/3 * 36 * 11 = 132 см³.