Яке число перетворює запис 816- ... =547 у правильну числову рівність​


Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:

В объяснении.

Пошаговое объяснение:

816-х=547

х=816-547

х = 269

Ответ : 269.

816 - 269 = 547.