1. Зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутник дорівнює 108°. Знайти кути цього трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Распопина Диана.

Пошаговое объяснение:

Знайдемо кут суміжний з зовнішнім кутом прі основі. 180-108= 72°. В рівнобідренному трикутнику кути прі основі рівні. кут А= куту С= 72°. сума кутів 180°. кут В= 180-72-72= 36°