знайдіть довжину і ширину прямокутника, якщо їх різниця становить 6 дм, а площа прямокутника

дорівнює 280 дм²​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Людмила.

Ответ:ширинa x

довжина x+6

S=280dm²

S=x(x+6)

S=x²+6x

280=x^2+6x

x²+6x-280=0

Δ=36+1120=1156

√Δ=34

x1=(-6-34)/2=-40/2=-20 miara długości nie może być ujemna

x2=(-6+34)/2=28/2=14

ширинa=14dm

довжина=20dm