На горобину сіло 52 снігурі, а снігурих - на 7 менше. Потім прилетіло у 4 рази менше горобців, ніж

снігу- рів, і в 9 раз менше горобчих, ніж снігурих. Скільки всього птахів присіло на горобину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мильянова Влада'блин.

Ответ:

115 птахів сіло на горобину

Пошаговое объяснение:

52-7=45-(сіло снігурих)

52/4=13-(сіло горобців)

45/9=5-(сіло горобчих)

52+45+13+5=115