4.есептеуді түсіндіре отырып орында. 908-103 405+230 650+207​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Эвелина.

Ответ:

805, 635, 857

всё просто

Отвечает Сидоренко Кристина.

Ответ:

908-103=805 405+230=635 650+207=812