Помогите ришить задачу За результатами тестування з математики учні з України та Сінгапуру разом

набрали1 090 балів, учні з Туреччини та України 931 бал, а учні із Сінгапуру та Туреччини 1063 бали. Скільки балів набрали учні кожної країни? Учні якої держави за в результатами міжнародних тестів посідають перше місце з математики?​

Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай учні України набрали - х балів ,  учні Туреччини- у балів, а  учні Сінгапуру - z балів, тоді  за результатами тестування з математики учні з України та Сінгапуру разом набрали

x+z= 1090

з Туреччини та Сінгапуру

y+z= 1063

з України та Туреччини

x+у=931

Звідси маємо

y+z+x+z = 1063 + 1090 = 2153

(y+z) +( x+z) - (x+y) =2z

2z=2153-931

2z= 1222

z=611 учнів з Сінгапуру

x + z = 1090

х+611 =1090

х=1090- 611

х= 479 учнів з України

y+z =1063

у+611=1063

у= 1063 - 611

у= 452 учні з Туреччини

Учні Сінгапуру за в результатами міжнародних тестів посідають перше місце з математики