Есептеу тәсілі бойынша мысалдарды екі бағанға бөліп жаз 21+16 7+9


Ответы на вопрос

Отвечает Кожеко Вова.

Ответ:

21+16=37

37-16=21

37-21=16

7+9=16

16-9=7

16-7=9