З-поміж дробів 21/24, 44/77, 78/86, 10/21 виберіть нескоротний​


Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Юрий.

Ответ:

10/21

Пошаговое объяснение:

21/24 = 7/8

44/77 = 4/7

78/86=39/43

10/21 - не скорочується

Отвечает Филатова Аля.

Ответ:

10/21

Пошаговое объяснение:

це нескоротний дріб, бо цей дріб не можливо поділити на одне те саме число