Відстань між містами вантажний поїзд подолав за 9 год рухаючись зі швидкістю 36 км/год.За який час

поїзд проїде цей шлях,якщо рухатиметься із швидкістю 54 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Бочаров Дима.
S=v*t=36*9=324км
T2=S/v2=324/54=6год