Сторони прямокутника дорівнюють 1,8 м і 4/5 м. Знайди сторону квадрата, периметр якого дорівнює

периметру прямокутника, і обчисли його площу. 2). Автомобіль 2 год рухався зі швидкістю 85 3/4 км/год, а потім ще 3 год - зі швидкістю 89,5км/год. Знайди середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Леухина Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). Периметр прямоугольника P(прям)=2(a₁+b), a₁, b - стороны прямоугольника.

Периметр квадрата P(кв)=4a₂, a₂ - сторона квадрата.

Периметр прямоугольника:

P(прям)=2(1,8 +4/5)=2(1,8+0,8)=2·2,6=5,2 м

Периметр квадрата:

5,2=4a₂; a₂=5,2÷4; a₂=1,3 м - сторона квадрата.

Площадь квадрата:

S=a₂²=1,3²=(13/10)²=169/100=1,69 м²

2).Весь путь, который проехал автомобиль:

2·85 3/4 +3·89,5=2·343/4 +3·179/2=(343+537)/2=880/2=440 км

Время в пути:

2+3=5 ч

Средняя скорость автомобиля:

440/5=88 км/ч