Знайдіть значення b за формулою b=6k-17 якщо k=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Паша.

Ответ:b = 1

Пошаговое объяснение: b = 6*3-17=18-17=1

Отвечает Яценко Александра.

Ответ:b=6k- 17 Підставляємо замість к 3. Маємо: 6*3-17=18-17=1

Пошаговое объяснение: