Запиши число у вигляді суми простих чисел із найменшого кількістю додатків а)13; б)49; в)807.​


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Егор.

Ответ:

13=10+3

49=40+9

807=800+7

Пошаговое объяснение: