Точка К належить відрізку CD. Обчисли довжину відрізка : CD, якщо CK=18см,KD=8см KD,якщо

CD=30см,CK=23см. Допоможіть будь ласка, ТЕРМІНОВО.

Ответы на вопрос

Отвечает Бациенко Никита.

Ответ:

CD=CK+KD=18+8=26см

KD=CD-CK=30-23=7см

Пошаговое объяснение: