Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда, якщо його віміри дорівнюють: 3см, 2 см і 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Елизавета.

Ответ:

7см

Пошаговое объяснение:

d =  \sqrt{ {a}^{2}  +  {b}^{2} +  {c}^{2}  }

d =  \sqrt{ {3}^{2}  +  {2}^{2}  +  {6}^{2} }

d =  \sqrt{9 + 4 + 36}

d =  \sqrt{49}

d = 7