Помогите срочно,пожалуйста. Установіть вiдповiднiсть мiж виразами (1-4) та їх числовими значення

ми (А-Д). 1 )2)3) 4)A 9 Б 16B-4 Г 6 д 0,6​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Анжелика.

Пошаговое объяснение:

1)

2 \ \sqrt[3]{27}  - 5 \sqrt[4]{16}  = 2 \sqrt[3]{  {3}^{3} }  - 5 \sqrt[4]{ {2}^{4} }  = 2 \times 3 - 5 \times 2 = 6 - 10 =  - 4

Ответ: В - 4

3)

 \sqrt[3]{27 \times 0.008} =  \sqrt[3]{ {3}^{3} }  \times  \sqrt[3]{ {0.2}^{3} }  = 3 \times 0.2 = 0.6

Ответ: Д 0.6

4)

 \frac{ \sqrt[3]{432} }{ \sqrt[3]{2} }  =  \sqrt[3]{ \frac{432}{2} }  =  \sqrt[3]{216}  =   \sqrt[3]{ {6}^{3} }  = 6

Ответ: Г 6

2)