Знайдіть кути паралелогарама якщо один більший у 5 разів за другий?​


Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x и 5x– це два кути

x = 180/6

x= 30

5x=5*30=150

один кут=30°

другий кут=150°