Знайдіть число, якщо 3/4 дорівнює 12кр очень надо пжпжпжпж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Микуляк Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 : 3/4= 12 * 4/3= 12 : 3 * 4= 16

Отвечает Вуйтикова Алёна.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

Это кратко

Жоажражгазга