Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда, якщо його виміри дорівнюють 3см, 4см, 12см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Данил.

Ответ:

13см

Пошаговое объяснение:

d =   \sqrt{ {a}^{2}  +  {b}^{2}  +  {c}^{2} }

d =  \sqrt{ {3}^{2} +  {4}^{2} +  {12}^{2}   }

d =  \sqrt{9 + 16 + 144}

d =  \sqrt{169}

d = 13