4. Розв'яжи задачу. Роман гуляв на подвір'ї 1 год 35 хв і повернувся до- дому, коли на годиннику

була 14 год 17 хв. окотрій годині Роман вийшов на прогулянку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлив Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1ч=60мн

^=множить

1)14^60+17=857

2)60+35=85

3)(857-85)/60=778/60=12,58

В:12часов,58 минут