У класі 30 учнів, 4/5 класу становить дівчатка, скільки дівчат у класі?


Ответы на вопрос

Отвечает Зезюльчик Миша.

30 \cdot \frac{4}{5} =  \frac{30 \cdot4}{5}  =  \frac{120}{5}  = 24 — дівчат навчається в класі.

Відповідь: в класі навчається 24 дівчини.