3)У книзі 180 сторінок. Марійка прочитала и за два дні Скільки сторінок вона чита щодня, якщо

кількість відноситься 7 :8??​ СРОЧНООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

180÷15=12 стор 1 часть

12×7=84 стор 1 день

12×8=96стор 2день

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Пошаговое объяснение:

180:5=12

12×7=84

12×8=96