4. Розв'яжи задачу. Ростик розпочав тренування на льоду о 7 год 30 хв, яке закінчилося о 9 год. о

13 год 30 хв він продовжив тренування, яке тривало до 15 год 15 хв. Вечірнє трену- вання тривало 1 год 45 хв. Скільки часу Ростик провів на тренуванні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матусь Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9-00 - 7-30=1час 30мин утром

15-15 -13-30= 1 час 45мин в обед

1-45+ 1-45+1-30=5 часов провел на тренировке

Отвечает Фрудич Давид.

9-00 - 7-30 = таңертең 1 сағат 30 мин

15-15 -13-30 = түскі ас кезінде 1 сағат 45 минут

1-45 + 1-45 + 1-30 = жаттығуға жұмсалған 5 сағат