Боксерський ринг має форму квадрата, площа якого дорівнює 64 м2. Ринг огороджено потрійним канатом.

Скільки метрів канату потрібно, щоб огородити ринг?

Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8×8=64

Р=4×а=4×8=32

32×3=96м канату