Перевірте, користуючись основною властивістю пропорції, чи є дана рівність пропорцією: 4, 6/3, 4 =

6, 9/5, 1 .

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

a/b=c/d - пропорція, якщо a*d=b*c