Дано функцію: y(x)=2x8 Знайти та обчислити похідну функції у точці x=1


Ответы на вопрос

Отвечает Борозна Даша.

Відповідь: 16

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Плотникова Даша.

y(x)=2x^8\\y'(x)=16x^7\\y'(1)=16 \cdot 1=16.