з двох станцій відстань між якими 52км у протилежних напрямках одночасно виїхали два автобуси

швидкість першого автобуса 60,4км/год а другого 72,2км/год через який час відстань між ними буде 383,5км?

Ответы на вопрос

Отвечает Ільченко Діма.

Находим скорость удаления:

60,4 + 72,2 = 132,6 ( км/ч )

Находим расстояние, которые проедут автобусы:

383,5 - 52 = 331,5 ( км )

Находим время:

331,5 : 132,6 = 2,5 ( ч )

Ответ: через 2,5 часа.