Знайдіть нулі функції f(x)=0,4x+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Копылов Егор.

Ответ:

-10

Пошаговое объяснение:

Нулі функції f(x)=0,4x+4​ це ті значення х, при яких значення функції f(x)=0. Маємо 0,4x+4=0, 0,4x=-4, х=-4/0,4, х=-10. Відповідь: -10