з двох селищ, відстань між якими 6 км, одночасно назустріч один од- ному вирушили два

велосипедисти. Один велосипедист їхав зі швид- кістю 7 м/с, a iнший ми за 8 хв після початку руху? - 5 м/с. Якою буде відстань між велосипедиста-​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6км = 6000м

1мин = 60сек

1) 7 + 5 = 12 (м/с) = 720 (м/мин) - скорость сближения

2) 720 * 8 = 5760 (м) - сблизятся

3) 6000 - 5760 = 240 (м) - расстояние между ними через 8 минут

Ответ: 240 м

Отвечает Зюликов Александр.

скорость сближения (7+5) м/с=12 м/с, =12*3600/1000/км/ч/=43.2км/ч

значит, за 8 мин=(8/60) часа они проехали (8/60)*43.2=5.76/ км/.

и расстояние между ними будет 6 км -5.76км=0.24 км =240 м