Периметр прямокутника дорівнює 8дм 4 см, а одна з його сторін у 5 разів менша від сусідньої

сторони. Знайдіть площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Свистунова Виктория.

Ответ:

245см²

Пошаговое объяснение:

x-перша сторона

5x-друга сторона

2x+2×5x=84см

2x+10x=84см

12x=84см

x=84:12

x=7см - Перша сторона

5x=35см-друга сторона

P=7×35=245см²

Відповідь: площа прямокутника 245см²