У грудні Мерчик проспала 3 тижні та 3 дні, а решту часу ловив мишей. Обчисли кількість хвилин у які

він ловив мишей?

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Егор.

Ответ:

10 080хв Мерчик ловив мишей

Пошаговое объяснение:

24 дні Мерчик спав, а в грудні 31 день тому, 31-24=7 днів мерчик ловив мишей

В 1 дні 24 години 7*24=168 годин і в 1 годині 60хв, 168*60=10 080хв