Яким чином із річки можна принести рівно 6л води, якщо є тільки два відра – 4 л 9л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаркавенко Алексей.

Ответ:

из 9л 2 раза отлить по 4

9- 2 * 4 = 1л

потом из 9л отлить 4л

9- 4 =5 принести

1+5=6

Отвечает Гольев Александр.

Ответ:

Треба в перше відро налити 3л і в друге 3л і буде в двох відрах порівну води так ми зможемо принести рівно 6л в двох відрах