7. Дідусь купив декілька пакетів пшона по 18 грн кожен та стільки ж пакетів цукру по 12 грн. За

пшоно він заплатив 54 грн. Скільки гривень заплатив дідусь за свою покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Харисов Данил.

Пакет пшона коштує 18 гривень, за декілька мішків дідусь заплатив 54 гривні, отже він купив 54÷18=3 пакети пшона.

Цукру дідусь купив стільки ж, скільки і пшона (3). Пакет цукру коштує 12 гривень. За цукор дідусь заплатив 12×3 = 36 гривень.

Відповідь: за цукор дудісь заплатив 36 гривень, разом за цукор і пшоно - 90 гривень.

Отвечает На Миша.

Ответ:

1) 54 : 18 = 3 (п.) - пшона купив дідусь

2) 3*12 = 36 (грн) - заплатив за цукор

3) 36 + 54 = 90 (грн) - заплатив дідусь за покупку

Пошаговое объяснение: