Знайти найбільше значення функції y=-2x³+6x²+9 на проміжку [0;3]


Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Ангелина.

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

y'= -6·(x)^2+12·x

y'(0) = 0

y'(3) = -54+36= -18