6. Розв'яжи задачу. у Назара було 375 грн. Він купив у крамни ці львівські сувеніри: для мами й

сестрички по 105 грн, для TaTa- за 99 грн. Скільки грошей залишилося в Назара?

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

будет 66 потомучто 105+105 будет 210 и плюс 99 будет 309и от 375-309 будет 66

Отвечает Рогов Паша.

Відповідь:

Якщо від всіх коштів відняти ті, які він витратив на подарунки близьким то отримаєм скільки в нього залишилось : 375-105-99=270-99=171грн

Відповідь:171грн залишилось у Назара