759. Знайди діаметр кола, радіус якого дорівнює: 1) 2 см; 2) 3,2 дм; 3) 4,1 дм; 4) 7 4) 2 M.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Вера.

Відповідь:

1) 2+2=4 см - діаметр кола

2) 3,2+3,2=6,4 дм - діаметр кола

3) 4,1+4,1=8,2 дм - діаметр кола

4) 2⅐+2⅐ = 4 2/7 - діаметр кола

5) 2+2=4 м - діаметр кола