Товар подешевшав на 25 %. На скільки відсотків більше можна купити товару за ту ж саму суму грошей?


Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

х-сума грошей, у-ціна товару, х / У-кількість товару

х-сума грошей, 0,75 у-стала ціна товару, х / 0,75 у-Кількість товару

х/у-100%

х / 0,75 у -?%

х / 0,75 у*100: х/у=100 xу/0,75 х у=10000/75=133 25/75=133 1/3%

133 1/3-100=33 1/3% більше можна купити товару

Пошаговое объяснение:

Я не очень на Украинском.