Запишіть мішані числа у вигляді неправильного дробу : 3 цілих 7/9, 10 цілих 17/25,. 5 цілих 13/60​


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3. 7/9 = (3*9 + 7)/9 = 34/9

10. 17/25 = (10*25 + 17)/25 = 267/25

5. 13/60 = (5*60 + 13)/60 = 313/60