Допоможіть вирішитиз повним розв'язанням і всіма діями1/2 ÷ х = 3/4 ÷ 2/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Комиссарова Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/4х=2/3*1/2

3/4х=1/3

х=1/3*4/3

х=4/9