1.11. У трикутнику ABC sinB = 0,2, sinc = 0,4, b = 3 см. Знай- діть с. А) 1,5 см; Б) 4 см; B) 2

см; Г) 6 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колошук Тима.

Ответ:

Г) 6 см

Пошаговое объяснение:

За теоремою синусів b/sinB = c/sinC. Звідси c/0,4 = 3/0,2; 0,2с = 1,2; с = 6 (см)