1.Обчисли зручним способом: -2,23+2,1+(-4,77)2. 18+(-6)+(-2)+143. -2,8+3,2+(-1,2)+5,8ДОПОМОЖІТЬ

БУДЬ ЛАСКА!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

перегрупуємо і отримаємо

-2,23-4,77+2,1=-7+2,1=-4,9

18-2-6+14=16-6+14=10+14=24

-2,8-1,2+3,2+5,8=-4+9=5