Виміри прямокутного паралелепіпеда 2см, 3см, 4см. Знайти його об’єм.


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дарья.

Ответ:

V=2*3*4=24(см3)

Пошаговое объяснение:

Щоб дізнатися об'єм фігури треба всі виміри помножити