маса ящика з товаром 11,5 кг. маса товару 9,2 кг. скільки відсотків становить маса порожнього ящика

від маси з товаром? желательно распишите.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

спочатку потрібно вирахувати масу ящика:

11.5 - 9.2 = 2.3

складаємо пропорцію:

11.5 - 100\% \\ 2.3 - x\%

виражаємо х:

x =  \frac{2.3 \times 100}{11.5}  = 20\%