виберіть серед чисел 9 -16 0 1/19 7,2 -3,8 1,9 ⁴3/16 -50 24 -² 6/17 а) натуральні б) цілі в)

додатні г) цілі від'ємні д) дробові від'ємні(пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Клос Мар'яна.

Ответ:

А)

    9, 24

Б)  

    9, 24, -16, -50

В)

    9 , 24, 1,9 , 24, 7,2

Г)

     \frac{1}{9} , \frac{3}{16} , -\frac{6}{17}