25ц÷25=выконаты арехметични дии з именованнимы числами


Ответы на вопрос

Отвечает Жилинская Наталья.

Ответ:

25*25=625

24*25=600

26*25=650

50*25=1250

ты это имела ввиду или как?

прости просто я не понял

Пошаговое объяснение:

Отвечает Тихий Вова.

Ответ:

1 ц

Пошаговое объяснение:

Виконати дії з іменованими числами.

Іменовані числа це числа які отримуємо при вимірюванні якихось величин.

Над іменованими числами можна здійснювати ті ж самі дії, що і над звичайними числами. Їх можна додавати, віднімати, множити, ділити.

При діленні іменованого числа на неіменоване отримаємо іменоване число.

Розділимо іменоване число на неіменоване :

25 ц : 25 = 1 ц