Х+20=70 уравнение математика


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Даша.

Ответ:

х+20=70

Знайдемо х,за правилом:

Щоб знайти невідомий доданок,треба від суми відняти доданок.

Тобто треба:

х = 70-20=50

х = 50

Зробимо перевірку:

50+20=70

70=70 , отже рівняння розв'язано правильно

Отвечает Галай Юля.

Ответ:     х = 50 .

Пошаговое объяснение:

  x + 20 = 70 ;                   Перевірка .

   x = 70 - 20 ;                 При х = 50 ,  50 + 20 = 70 - правильна

  x = 50 .                                                                рівність .