Розв'яжіть задачу: Присадибна ділянка фермера має форму прямокутника довжина якого 60м , а ширина

на 20м, менша.Будівлі і сад займають 1/3 ділянки,а решту займає город.Яка площа городу?

Ответы на вопрос

Отвечает Долбиков Денис.

Ответ:

S=60*20(1-1/3)=1200*2/3=800 м2м2

Пошаговое объяснение: