Спростіть вираз та знайдіть його значення: 0,4х1,6b, якщо b=0,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

0,4×1,6×0,5=0,4(1×0,4×0,5)=0,4×0,2=0,08

Отвечает Гординяк Богдан.

Ответ:

0,08

Пошаговое объяснение:

0,4×1,6×0,5=0,4(1×0,4×0,5)=0,4×0,2=0,08