Спростити вираз 5(4-а)-2(а+7) та обчисли його значення,якщо а=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Сухинин Илья.

5 (4 - а ) - 2 (а + 7) = 20 - 5a - 2a - 14 = 6 - 7a, де а = -4

6 - 7а = 6 - 7 * (-4) = 6 + 28 = 34.