В акваріум налили 35 відер води це 5/7 місткості акваріума.Скільки відер води ще можна в нього

долити ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

S=a·b·h  7дм=0,7 м,2 дм=0,2м,35 см=0,35м  S=0,7·0,2·0,35=0,049 м³=49 литров-весь аквариум,30 см=0,3м  S=0,7·0,2·0.3=0,042м³=42 литра  49-42=7 литров- можно долить)

Пошаговое объяснение: